Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu Adidas župan Micro Br M již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Adidas župan Micro Br M - Specifikace

Barva

modrá

opravit

Po skvělé koupeli není nic lepšího než se zabalit do pohodlného županu adidas. Značka adidas vám nabízí župan vyrobený z příjemného materiálu v modrém provedení. Župan je opatřený kapucí i praktickými kapsičkami. Nechybí ani pásek kterým župan podle potřeby stáhnete. Župan je vyroben z velmi savého materiálu, který je zároveň velmi lehký. Příjemný pánský župan s kapucí. Pásek na stažení. Savý materiál. Materiál: 100% polyester. ...

celá specifikace

Recenze Adidas župan Micro Br M

Ověřený zákazník A-mania.cz

Roman

Přidáno: 13. srpna 2017

Zakoupeno v A-mania.cz

90%

Doporučuje produkt

Zatím spokojenost.

Velikost Odpovídala číslování
Barva Odpovídala zobrazení produktu na obrázku
Kvalita produktu Dobrá (nevidím závady)

Vývoj ceny Adidas župan Micro Br M