Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryNejlevnější nabídky De Lafense Pánský župan Bruno jeans

Další nabídky obchodů (1)

De Lafense Pánský župan Bruno jeans - Specifikace

Barva

modrá

opravit

Pánský župan Bruno jeans XXL Pánský bavlněný župan v módní jeans barvě, vyrobený z hebké bavlny. Župan je opatřený šálovým límcem a dvěma postranními kapsami. Zavazuje se na pásek. Rubová strana je vytvořená z pevného hřejivého bavlněného úpletu. Župan je melírovaného vzhledu, převážně v modrošedé barvě, s detaily ve světle šedé. Kvalitní provedení zaručuje tvarovou i barevnou stálost a dlouhou životnost materiálu. Délka měřená od ramenního švu je cca 125 cm. Župany » Pánské župany » Pánský župan Bruno jeans XXL ...

celá specifikace

Recenze De Lafense Pánský župan Bruno jeans

Produkt De Lafense Pánský župan Bruno jeans zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny De Lafense Pánský župan Bruno jeans