Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryNejlevnější nabídky De Lafense Pánský župan Teodor tmavě modrý

Alotex

23 recenzí

skladem

1 799 Kč

doprava od 69 Kč

De Lafense Pánský župan Teodor tmavě modrý - Specifikace

Barva

modrá

opravit

Froté pánský župan Teodor tmavě modrý 3XL Hřejivý froté župan z dvojité bavlněné froté příze (po rubové i lícové straně), v tmavě modré barvě. Župan doplňuje šálový límec, dvě postranní kapsy a náprstní kapsička. Zavazuje se na pásek. Vnější strana županu je jemná a měkká, vnitřní stranu tvoří drobné malé uzlíčky. Kvalitní provedení zaručuje tvarovou i barevnou stálost a dlouhou životnost materiálu. Délka měřená od ramenního švu je cca 120 cm. Župany » Pánské župany » Froté pánský župan Teodor tmavě modrý 3XL ...

celá specifikace

Recenze De Lafense Pánský župan Teodor tmavě modrý

Produkt De Lafense Pánský župan Teodor tmavě modrý zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny De Lafense Pánský župan Teodor tmavě modrý