Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky DKaren pánský župan 130 hnědý

Další nabídky obchodů (11)

DKaren pánský župan 130 hnědý - Specifikace

Značka

DKaren

opravit

Barva

hnědá

opravit

Produkt je SKLADEM. Pánský župan značky Dkaren v hnědé barvě. Je huňatý, ušitý z měkkého materiálu zn. LAMA, má šálový límec, pásek a na bocích našité kapsy. Rukávy jsou střižené a na konci zakončené manžetou. Délka županu je cca 130 Pánský župan značky Dkaren v hnědé barvě. Je huňatý, ušitý z měkkého materiálu zn. LAMA, má šálový límec, pásek a na bocích našité kapsy. Rukávy jsou střižené a na konci zakončené manžetou. Délka županu je cca 130 cm. Barevné provedení je vhodné pro každodenní nošení, na cesty, do hotelu a k bazénu. Materiál: 100% polyester ...

celá specifikace

Recenze DKaren pánský župan 130 hnědý

Produkt DKaren pánský župan 130 hnědý zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny DKaren pánský župan 130 hnědý