Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu Dorota pánský župan Michal modrý již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Dorota pánský župan Michal modrý - Specifikace

Barva

modrá

opravit

Produkt je SKLADEM. Pohodlný pánský župan s šálovým límcem z bavlněného hladkého úpletu na vrchní straně a uvnitř z hřejivým fleecem. Pohodlný pánský župan s šálovým límcem z bavlněného hladkého úpletu na vrchní straně a uvnitř z hřejivým fleecem. Pánský bavlněný župan Michal má dlouhé rukávy a v pase se zavazuje na pásek. Po stranách jsou našité kapsy. Hebký materiál z bavlněného úpletu, který Vám zaručí pohodlí a příjemné nošení. Vnitřní vrstva županu je potažena jemným fleecem díky němuž župan krásně zahřeje. Barevné provedení je vhodné na cesty i pro každodenní nošení.   Celková délka županu: cca 120 cm. Materiál: 100% bavlna ...

celá specifikace

Recenze Dorota pánský župan Michal modrý

Produkt Dorota pánský župan Michal modrý zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny Dorota pánský župan Michal modrý