Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Denis šedá

Další nabídky obchodů (26)

Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Denis šedá - Specifikace

Barva

šedá

opravit

Pánský dlouhý župan Denis se šálovým límcem. Vzorovaný župan se zavazováním na pásek. Na předním díle jsou našité dvě kapsy. Župan je vyroben z poddajného softového materiálu jemného na dotek. Pánský župan je vhodný i na denní nošení Pokyny pro údržbu: 100% polyester lze prát v pračce při teplotě do 30° nesušit v sušičce žehlit z rubu do 110° nepoužívat bělící prostředky nečistit chemicky S výběrem správné velikosti by Vám měla pomoci tato tabulka: Velikostní tabulka         Velikost M L XL XXL Náramenice+dél.ruk. 75 79 84 87 Župan dlouhý 124 126 128 130 ...

celá specifikace

Recenze Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Denis šedá

Produkt Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Denis šedá zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Denis šedá