Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Nejlevnější nabídky Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Filip modrá

Další nabídky obchodů (20)

Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Filip modrá - Specifikace

Barva

modrá

opravit

Pánský dlouhý župan Filip se šálovým límcem. Kostkovaný župan se zavazováním na pásek. Na předním díle jsou našité dvě kapsy. Župan je vyroben z poddajného softového materiálu jemného na dotek. Pánský župan je vhodný i na denní nošení. Pokyny pro údržbu: 100% polyester lze prát v pračce při teplotě do 30° nesušit v sušičce žehlit z rubu do 110° nepoužívat bělící prostředky nečistit chemicky S výběrem správné velikosti by Vám měla pomoci tato tabulka: Velikostní tabulka Velikost M L XL XXL Náramenice+dél.ruk. 75 79 84 87 Župan dlouhý 124 126 128 130 ...

celá specifikace

Recenze Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Filip modrá

Ověřený zákazník Cotton-shop.cz

Ověřený zákazník

Přidáno: 14. června 2017

Zakoupeno v Cotton-shop.cz

80%

Doporučuje produkt
  • Je fajn

nevím

Velikost Odpovídala číslování
Barva Odpovídala zobrazení produktu na obrázku
Kvalita produktu Dobrá (nevidím závady)

Vývoj ceny Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Filip modrá