Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Nejlevnější nabídky Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Oliver 6119 tmavě modrá

skladem

819 Kč

doprava od 69 Kč
Další nabídky obchodů (5)

Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Oliver 6119 tmavě modrá - Specifikace

Barva

modrá

opravit

Pánský dlouhý župan Oliver se šálovým límcem.Pánský dlouhý župan Oliver se šálovým límcem. Pruhovaný župan se zavazováním na pásek. Na předním díle jsou našité dvě kapsy. Župan je vyroben z poddajného softového materiálu jemného na dotek. Pánský župan je vhodný i na denní nošení. Pokyny pro údržbu: 100% polyester lze prát v pračce při teplotě do 30° nesušit v sušičce žehlit z rubu do 110° nepoužívat bělící prostředky nečistit chemicky S výběrem správné velikosti by Vám měla pomoci tato tabulka: Velikostní tabulka Velikost M L XL XXL Náramenice+dél.ruk. 75 79 84 87 Župan dlouhý 124 126 128 130 ...

celá specifikace

Recenze Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Oliver 6119 tmavě modrá

Produkt Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Oliver 6119 tmavě modrá zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Oliver 6119 tmavě modrá