Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryNejlevnější nabídky Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Pavel tmavě modrá

Další nabídky obchodů (2)

Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Pavel tmavě modrá - Specifikace

Barva

modrá

opravit

Pánský dlouhý župan Oliver se šálovým límcem. Pruhovaný župan se zavazováním na pásek. Na předním díle jsou našité dvě kapsy. Župan je vyroben z poddajného softového materiálu jemného na dotek. Pánský župan je vhodný i na denní nošení. Pokyny pro údržbu: 100% polyester lze prát v pračce při teplotě do 30° nesušit v sušičce žehlit z rubu do 110° nepoužívat bělící prostředky nečistit chemicky S výběrem správné velikosti by Vám měla pomoci tato tabulka: Velikostní tabulka Velikost M L XL XXL Náramenice+dél.ruk. 75 79 84 87 Župan dlouhý 124 126 128 130 ...

celá specifikace

Recenze Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Pavel tmavě modrá

Ověřený zákazník Perfektni Prádlo

Marie Sloupová

Přidáno: 29. května 2017

Zakoupeno v Perfektni Prádlo

100%

Doporučuje produkt
  • hezky, kvalitní

doporučuji všem

Velikost Odpovídala číslování
Barva Odpovídala zobrazení produktu na obrázku
Kvalita produktu Vysoká (kvalitní šití, příjemný materiál, drží tvar)

Vývoj ceny Gazzaz pánský župan se šálovým límcem Pavel tmavě modrá