Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryNejlevnější nabídky Krokus pánský župan modrý

Alotex

23 recenzí

skladem

1 299 Kč

doprava od 69 Kč
Další nabídky obchodů (1)

Krokus pánský župan modrý - Specifikace

Barva

modrá

opravit

Elegantní pánský župan v tmavě modré barvě s šálovým límcem,kapsami a zavazováním na pásek. Límec manžety a pasek jsou obšitý ozdobnými pruhy. Župan je vyrobený z materiálu s velkým podílem jemné kvalitní bavlny. Na vrchní Elegantní pánský župan v tmavě modré barvě s šálovým límcem,kapsami a zavazováním na pásek. Límec manžety a pasek jsou obšitý ozdobnými pruhy. Župan je vyrobený z materiálu s velkým podílem jemné kvalitní bavlny. Na vrchní straně s hustým vlasem mikrovlákna. Vnitřní vrstva je potažena jemným fleecem, takže župan příjemně hřeje. Župan je lehký, teplý, příjemný na dotek, absorbuje vlhkost a snadno se udržuje. Materiál: 80% bavlna, 20% polyester ...

celá specifikace

Recenze Krokus pánský župan modrý

Produkt Krokus pánský župan modrý zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny Krokus pánský župan modrý