Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryNejlevnější nabídky L&L Borys župan pánský

EGO-MAN.CZ

134 recenzí

skladem

799 Kč

doprava od 79 Kč

L&L Borys župan pánský - Specifikace

Zařazení

Župan s kapucí

Značka

L & L

opravit

Kapuce

Kapuce

ano

opravit

Barva

šedá

opravit

Elegantní pánský župan L&L Borys s délkou pod kolena a šálovým límcem. Župan je ideálním dárkem a potěší nejen o chladných večerech. Župan má zavazování v pase a po obou stranách praktická kapsa. Použitý materiál Wellsoft má několik předností. Barva županu i znaku na prsou je šedobéžová. Elegantní pánský župan L&L Borys s délkou pod kolena a šálovým límcem. Župan je ideálním dárkem a potěší nejen o chladných večerech. Župan má zavazování v pase a po obou stranách praktická kapsa.   Použitý materiál Wellsoft má několik předností. Barva županu i znaku na prsou je šedobéžová. ...

celá specifikace

Recenze L&L Borys župan pánský

Produkt L&L Borys župan pánský zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny L&L Borys župan pánský