Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryNejlevnější nabídky L&L župan pánský Iwo s kapucí

EGO-MAN.CZ

120 recenzí

skladem

795 Kč

doprava od 79 Kč

L&L župan pánský Iwo s kapucí - Specifikace

Barva

šedá

opravit

SZIWOSE L&L ŽUPAN PÁNSKÝ   Klasickým styl, atraktivní župan.  Je vyroben z wellsoftu *.  Vhodný dárek, který je praktický a slouží několik let.Župan Iwo určen pro aktívní muže. Ideální do posilovny, na bazén atd.Je dlouhý po kolena.Prošívání na hrudníku, ozdobné prošití.Několik barených kombinací Wellursoft vzhledem ke svým vlastnostem se hodí dobře i na cestování. Dobře se skládá, nekrčí se.   rozměry: 176 182   * Wellsoft, je druh materiálu, který má parametry:  antiplísńový, antibakteriální, anti-alergenní, je velmi příjemný na dotek, má dlouhý vlas, vysoký koeficient CLO (sušení), drží teplo.  Hmotnosti 280-300 g/m2.   Baleno ve folii s ramínkem   Tabulka rozměrů:           ...

celá specifikace

Recenze L&L župan pánský Iwo s kapucí

Produkt L&L župan pánský Iwo s kapucí zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny L&L župan pánský Iwo s kapucí