Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryNejlevnější nabídky Luxusní pánský župan Marine tmavě modrá

info v obchodu

2 499 Kč

doprava od 100 Kč

Luxusní pánský župan Marine tmavě modrá - Specifikace

Značka

Soft Cotton

opravit

Barva

modrá

opravit

Atraktivní, velice hebký a savý pánský župan MARINE v námořnickém stylu s nápaditou výšivkou na šálovém límci a rukávech. Župan se prodává v luxusním dárkovém boxu. Kolekci MARINE uzavírají osušky, ručníky, pantofle a koupelnové předložky stejného námořnického designu. Celá kolekce MARINE, je jak stvořená pro milovníky vody a moře.   Kolekce Marine Sezóna přichází, trendy se mění… Ale zábava na moři v každé období zůstává. Námořnická modř a bílé barevné varianty s erbem námořnické kotvy, to je sportovní, dynamická a mladá série županů, ručníků, koupelnových předložek a papuček MARINE. Přineste do vašeho domova závan mořského větru, nebo vybavte vaši loď župany a ručníky MARINE pro strávení nezapomenutelné dovelené na moři. Doporučujeme! Velice oblíbený pánský župan, který si "Našťestí"...

celá specifikace

Recenze Luxusní pánský župan Marine tmavě modrá

Ověřený zákazník Soft Cotton.cz

Ověřený zákazník

Přidáno: 13. ledna 2014

Zakoupeno v Soft Cotton.cz

80%

Doporučuje produkt
  • kvalitní materiál
  • zajímavý vzor
  • malinko dražší produkt

prozatím výborné zkušenosti, další ukáže čas

Vývoj ceny Luxusní pánský župan Marine tmavě modrá