Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryNejlevnější nabídky Pánský župan MICRO COTTON micro bavlna

info v obchodu

2 099 Kč

doprava od 100 Kč

Pánský župan MICRO COTTON micro bavlna - Specifikace

Značka

Soft Cotton

opravit

Barva

růžová

opravit

Extra jemný a velice savý pánský župan MICRO COTTON z té nejlepší egyptské MICRO bavlny. Konejšivý k Vaší pokožce, delikátní na dotek. Župan Micro Cotton se vyrábí jako unisex - univerzální pro muže i ženy . Tento hřejivý župan má šálový límec, dvě kapsy a výrábí se v 7-mi barvách  . S ručníky a osuškou MICRO COTTON v jemných pastelových barvách, Vám utvoří kouzelnou koupelnu. Micro cotton je vlákno vyráběné z celulózy přírodního buku. Kombinuje nejlepší charakteristiky bavlny – dlouhá vlákna a jemnost spolu s hebkým povrchem jako hedvábí. Vlákna z mikro modálu mají vyšší absorpčnost než bavlna a lépe si udržují barevnou stálost, což znamená, že si župany, ručníky i osušky udrží svůj vzhled po dlouhou dobu.   Kód: 2663 Výrobce: Soft Cotton Barvy: Materiál: Česaná MICRO bavlna 100% Gramáž:...

celá specifikace

Recenze Pánský župan MICRO COTTON micro bavlna

Produkt Pánský župan MICRO COTTON micro bavlna zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny Pánský župan MICRO COTTON micro bavlna