Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryNejlevnější nabídky Pánský župan MICRO COTTON micro bavlna

Pánský župan MICRO COTTON micro bavlna - Specifikace

Značka

Soft Cotton

opravit

Barva

růžová

opravit

Extra jemný a velice savý pánský župan MICRO COTTON z té nejlepší egyptské MICRO bavlny. Konejšivý k Vaší pokožce, delikátní na dotek. Župan Micro Cotton se vyrábí jako unisex - univerzální pro muže i ženy . Tento hřejivý župan má šálový límec, dvě kapsy a výrábí se v 7-mi barvách  . S ručníky a osuškou MICRO COTTON v jemných pastelových barvách, Vám utvoří kouzelnou koupelnu. Micro cotton je vlákno vyráběné z celulózy přírodního buku. Kombinuje nejlepší charakteristiky bavlny – dlouhá vlákna a jemnost spolu s hebkým povrchem jako hedvábí. Vlákna z mikro modálu mají vyšší absorpčnost než bavlna a lépe si udržují barevnou stálost, což znamená, že si župany, ručníky i osušky udrží svůj vzhled po dlouhou dobu.   Kód: 2663 Výrobce: Soft Cotton Barvy: Materiál: Česaná MICRO bavlna 100% Gramáž:...

celá specifikace

Recenze Pánský župan MICRO COTTON micro bavlna

Ověřený zákazník Soft Cotton.cz

Iva S.

Přidáno: 29. listopadu 2017

Zakoupeno v Soft Cotton.cz

100%

Doporučuje produkt
  • super dárek :)
  • bavlna
  • slabé poutko, trochu se bojím, že se brzo utrhne

Velikost Odpovídala číslování
Barva Odpovídala zobrazení produktu na obrázku
Kvalita produktu Vysoká (kvalitní šití, příjemný materiál, drží tvar)

Vývoj ceny Pánský župan MICRO COTTON micro bavlna