Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu Star Wars župan Darth Vader již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Star Wars župan Darth Vader - Specifikace

Milujete ikonické Star Wars? Znáte všechny díly nazpaměť? Máte byt plný plakátů a mobil, kde je soundtrack filmu na prvním místě? V tom případě si kupte tento skvělý župan, protože není nic lepšího než vystoupit z oblaků koupelnové páry jako jeden z legendárních hrdinů této epické ságy! Župan je velmi jemný, hebký a vhodný do pračky.  Materiál: 100% polyester  Velikost: univerzální Rozměry:  Barva: černá ...

celá specifikace

Recenze Star Wars župan Darth Vader

Produkt Star Wars župan Darth Vader zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny Star Wars župan Darth Vader