Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Nejlevnější nabídky Vestis pánský župan Milano s kapucí 3130

info v obchodu

1 080 Kč

doprava od 82 Kč
Další nabídky obchodů (6)

Vestis pánský župan Milano s kapucí 3130 - Specifikace

Zařazení

Župan s kapucí

Značka

Vestis

opravit

Kapuce

Kapuce

ano

opravit

Pánský moderní barevný župan s pruhy od značky Vestis. Pruhovaný barevný župan pro všechny muže. Župan má kapuci, kapsy a zavazování v pase.   Župan je vyroben z příjemného materiálu - župan je teploučký, měkký na dotyk, má kratší hustý chlup.   Pánský župan s pruhy v barvě zelené, vínové a tmavě modré barvě je originální kousek pro muže, kteří se nebojí být originální. Župan využijete po koupeli, ve welness, v sauně nebo v lázních atd. Pánský moderní barevný župan s pruhy od značky Vestis. Pruhovaný… ...

celá specifikace

Recenze Vestis pánský župan Milano s kapucí 3130

Produkt Vestis pánský župan Milano s kapucí 3130 zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny Vestis pánský župan Milano s kapucí 3130