Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

Nejlevnější nabídky Vestis Pánský župan s kapucí Tampa Duo tmavě modrý

Vestis Pánský župan s kapucí Tampa Duo tmavě modrý - Specifikace

Zařazení

Župan s kapucí

Kapuce

Kapuce

ano

opravit

Barva

modrá

opravit

Pánský župan VESTIS Tampa Duo tmavě modrý 39595952 dlouhý župan tradiční české značky VESTIS funkční materiál - kombinace jemného bavlněného froté na vnitřní straně a jemného mikrovlákna na velurové vnější straně vynikající absorpční schopnosti, hebký na omak, lehký,velmi snadno se udržuje pohodlný klasický střih s šálovým límcem unikátní materiál v kombinaci bavlny a mikrovlákna odpuzuje chlad zvnějšku a velké množství pórů umožňuje zároveň snadné odpařování vlhkosti materiál je odolný proti ušpinění a žmolkování barvy zůstávají jasné a zářivé i po častém praní materiál 50% bavlna, 50% mikrovlákno 360 g/m2 velikosti této značky jsou poměrně větší než bývá obvyklé, věnujte prosím pozornost podrobné tabulce velikostí ve vedlejší záložce "Tabulka...

celá specifikace

Recenze Vestis Pánský župan s kapucí Tampa Duo tmavě modrý

Ověřený zákazník Perfektni Prádlo

Ověřený zákazník

Přidáno: 20. srpna 2017

Zakoupeno v Perfektni Prádlo

100%

Doporučuje produkt

příjemný i savý

Velikost Odpovídala číslování
Barva Odpovídala zobrazení produktu na obrázku
Kvalita produktu Vysoká (kvalitní šití, příjemný materiál, drží tvar)

Vývoj ceny Vestis Pánský župan s kapucí Tampa Duo tmavě modrý