Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu Vestis pánský župan Visby s kapucí již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Vestis pánský župan Visby s kapucí - Specifikace

Kapuce

Kapuce

ano

opravit

Barva

šedá

opravit

Oficiální župan z katalogu dárkových, sběratelských, upomínkových produktů s logem a grafikou počítačové hry Assassins Creed. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Černý pánský župan s výšivkou loga počítačové hry Assassin´s Creed na zádech. Velikost: pánské XS/S/M Materiál: 100% polyester Komentář a fotografie vytvořil dovozce a distributor uvedeného zboží, společnost Curepink distribuce s.r.o. ...

celá specifikace

Recenze Vestis pánský župan Visby s kapucí

Produkt Vestis pánský župan Visby s kapucí zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny Vestis pánský župan Visby s kapucí