Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

Nejlevnější nabídky Župan PROWELL ROMMY ZB11 modrá

Bytový textil Veba
Obchod se zlatým Ověřeno zákazníky

1264 recenzí

skladem

1 390 Kč

doprava od 99 Kč

Župan PROWELL ROMMY ZB11 modrá - Specifikace

Značka

Veba

opravit

Barva

modrá

opravit

Župan PROWELL doporučujeme všude tam, kde člověk přichází do styku s vodou, chce se osušit a přitom si zachovat příjemný pocit sucha a tepla. Výrobky jsou vhodné na pláž i k bazénu, do wellness, lázní a přispějí jistě i k dobré pohodě doma po každodenní koupeli. Střih ROMMY je se šálovým límcem a je vhodný jak pro muže, tak i pro ženy. ...

celá specifikace

Recenze Župan PROWELL ROMMY ZB11 modrá

Ověřený zákazník Bytový textil Veba

Ivo Mička

Přidáno: 12. května 2017

Zakoupeno v Bytový textil Veba

80%

Doporučuje produkt
  • Výborná kombinace materiálů a kvalita textilie.
  • Poslední dobou pozoruji na trhu i v jiných obchodech a u jiných výrobků, že velikostní značení neodpovídá dřívějším obvyklým rozměrům. Konkrétně příliš velká délka rukávů. Daná velikost M má jiné rozměrové parametry u různých výrobců. To je pro zákazníka matoucí a nepříjemné. Pokud si vyzkouším v kamenném obchodě tuto velikost na výrobku od jiného výrobce, očekávám, že mi budou padnout i od dalších výrobců. A tak tomu bohužel není.

Viz pro a proti. :)

Velikost Spíše větší
Barva Odpovídala zobrazení produktu na obrázku
Kvalita produktu Dobrá (nevidím závady)
Ověřený zákazník Bytový textil Veba

Jarmila

Přidáno: 5. května 2017

Zakoupeno v Bytový textil Veba

10%

Doporučuje produkt
  • zcela podle představy

výrobek zcela vyhovuje po funkční stránce a dobře vypadá

Velikost Odpovídala číslování
Barva Odpovídala zobrazení produktu na obrázku
Kvalita produktu Vysoká (kvalitní šití, příjemný materiál, drží tvar)

Vývoj ceny Župan PROWELL ROMMY ZB11 modrá