Livarno home pánský župan světle zelená od 299 Kč - Heureka.cz

Livarno home pánský župan světle zelená

100 %

Popis produktu

Parametry produktu

Barva
zelená
Materiál
100 % polyester

Recenze

 • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • lehký

Parametry produktu

Barva
zelená
Materiál
100 % polyester

Popis produktu

LIVARNO home Dámský / Pánský župan Kvalitní mikrovláknitý materiál, savý a rychleschnoucí Dope Dyed: při výrobě bylo spotřebováno méně vody Barva zůstane stejná i po vícenásobném vyprání Vyrobený za bezpečných a společensky přijatelných pracovních podmínek Tmavě modrá varianta Kapuce, pásek na zavazování a dvě nasazené kapsy Světle zelená varianta Šálový límec, pásek na zavazování a dvě nasazené kapsy Dope Dyed Proces barvení probíhá během spřádání textilních vláken. Tímto je zvýšena stálost barev a docíleno lepší ochrany před vyblednutím barev během praní. Ve srovnání se standardním způsobem barvení je použito méně vody, méně vyprodukovaného CO2 a menší množství spotřebované energie. Materiál 100 % polyester (částečně mikrovlákno) Velikost S - XL  Návod na údržbu Nenáročný na ošetřování – lze prát v pračce do 40 °C a je vhodný pro sušení v sušičce na prádlo

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • lehký